Avcılar Hurdacı İşletmemiz

Hurda Geri Dönüşüm

Avcılar Hurdacı İşletmemiz

Mart 13, 2021 Hurdacı 2
Avcılar hurdacı firması geri dönüşüm hurda

Avcılar Hurdacı İşletmemiz

Avcılar’da geri dönüşüm tesisi işleten Çetin Hurdacılık her çeşit hurdaya yüksek fiyat vermektedir. Avcılar hurdacı firmaları arasında da verdiğimiz bu fiyatlar ile öne çıkmaktayız. Hurda sarı, bakır, krom, alüminyum başta olarak maden ve metal hurda alımı yaparız. Hiç bir zahmete ve riske girmeden kolayca hurda satışı yapabilirsiniz. Hurda tesisi olarak Çetin Hurdacılık San. Tic. Ltd. Şti. hurda olmuş herşeyi ederi ne ise o fiyattan satın alır. Başkaca İstanbul Avcılar’da hurda metal geri dönüşümü, fabrika sahasına konteyner bırakma ve su deposu kesimi ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Satmayı düşündüğünüz malzemeleri çok düşük fiyatlara elinizden çıkarmadan bizimle temas halinde olun ve fiyat teklifi istemelisiniz. Bu amaçla Avcılar hurdacı cep numarası tuşlayarak telefon açın. Çünkü bütün diyarda olduğu gibi Vilayet genelinde de 304 kalite hurda paslanmaz, hurda karton kağıt, karton ve kompresör hurdaları için değerini işletmemiz dile getirir. Hatta Avcılar’da hurda alan ekiplerimizi hızlıca bölgenize göndeririz.

Avcılarda  gerekiyorsa adrese kadar gelmekteyiz. Hurda alüminyum, toplama, kullanılmış gazete, kurşun ve hurda alüminyum profil talaşı satmak için kesintisiz bizimle temas halinde olun. Çoğu hurdacı Avcılar halkından hurda alımı yapmak için adrese gelmektedirler. Aslında ise içlerinden kalorifer kazanı, matkap, 430 kalite hurda paslanmaz, araiş ve bilgisayar hurdası için hurda satıcılarına değerini firmamız sunmaktadır. Avcılar’da hurdacı dükkanı ve hurda dükkanı olarak hurdacılık yapıyoruz. Hurda sektöründe uzun yıllar çalışarak deneyim kazanmış eleman ile faaliyet gösteriyoruz. Yangın merdiveni söküm işlerinde garanti yarar elde etmek istiyorsanız hızlı bir şekilde işe başlayın ve iletişime geçin.

Avcılar Hurdacı Ara

Haftanın 7 günü de 24 saat mesai arkadaşlarımızın bölgenizde bulunmalarından ötürü hurda kalorifer kazanı alımı için her yerde aktifiz. Vilayet genelinde iş yapan her âdem evladının geri dönüşüm gereksinimi ölçüsünde işlevimiz her zaman olacaktır. Misal 2 el personel kabini, inşaat konteyner, ikinci el çatı, jeneratör ve çelik antrepo alım satım yapılır. Bunun için çöpe gitsin dediğiniz büro malzemeleri için lütfen israf yapmayın. Verdiğimiz geri dönüşüm çalışmaları ile tonaj şartı sunmadan hurdaları ederi ne ise o fiyattan satın alırız. Bu çevrede her konumdan filomuzdaki mevcut demir kırma makineleri, kablo sökme aparatları, paletli ekskavatörler ve arazi kamyonları ile hiçbir sorun yaşamadan hurda satın alıyoruz.

Avcılar hurdacı firması olan bizden fiyat almak hiç zor değildir. Sizden istediğimiz sadece birkaç hurda fotosu çekerek whatsapptan bize yansıtmak. Siz değerli müşterimize hurda fiyatlandırıcı tarafından süratlice dönüş yaparak bedelinin hakiki karşılığını sunacak. Kabul etmeniz halinde hurda yükleme polimi ve kamyonları çalıştığınız yere ulaştırıyoruz. Avcılar’da hurda kelimesi nedir, fabrika, güncel hurda demir fiyatları, hurdacı cemil ve hurda plastik kaç lira karşı hep danışabilirsiniz. Üstelik Avcılar hurdacı remix, hurda bakır fiyatı nasıl hesaplanır, hurda avcıları hangi şehirde, hurdacı yunus ve bakır fiyatı karşı her tür yardımcınız. Avcılar’da 310 paslanmaz fiyatları elde etmek için bağlantı kurun. Avcılar en yakın hurdacı biziz. Avcılar hurdacı telefonu sitemizin iletişim bölümündedir.

 

2 cevap

  1. Raci dedi ki:

    Eleman alıyormusunuz

    • admin dedi ki:

      Raci bey merhabalar şuan personel ihtiyacımız yok. Fakat iletişim sayfasındaki numaraya iletişim bilgileriniz atarsanız ihtiyaç olduğunda size ulaşabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın