Habibler Hurdacı Çalışmaları

Hurda Geri Dönüşüm

Habibler Hurdacı Çalışmaları

Temmuz 8, 2021 Hurdacı 0
Habibler Hurdacı Çalışmaları

Habibler hurdacı işletmesi olan Çetin Hurda Metal San. Tic. Ltd. Şti. her türden hurdayı en iyi fiyatı ödeyerek satın almaktadır. Sultangazi Habibler’de depo temizliği, hurda karşılığı bina yıkımı ve geri dönüşüm işleri ile uğraşıyoruz. Hurda satış anlaşması yapmadan bizimle iletişim kurun ve en güncel hurda fiyatını alın. Bu maksattan dolayı Habibler hurdacı telefonu ile bizi çağırın. Çünkü Her noktada olduğu gibi bu yerde de elektrik motoru, alüminyum havalandırma kanalları, çatı makası ve sanayi makinaları hurdaları için değerinin üzerini En Yakın Hurdacı vermektedir. Üstelik Habibler hurda alan kolumuzu hemencecik olduğunuz adrese yollamaktayız.

Habibler civarında hurdacı nerede diye merak ettiyseniz tam yerine geldiniz. Hurda konteyner, alüminyum sac, çelik konstrüksiyon, tekstil makinaları ve radyatör satmak için tatillerde bile bizimle iletişim kurun. Çokça hurdacı Habibler mahallelerinden hurda ticareti için birbirleriyle yarışmaktadırlar. Oysa içlerinden kompresör, pik döküm, demir boru, bidon ve kutu alüminyum hurdası için hurda satışı yapacak kimselere değerinin üzerini biz veririz. Habibler’de hurda merkezi ve hurdacılar olarak hurda metal alırız. Geri dönüşüm alanında senelerini vererek tecrübe edinmiş takım ile her yerdeyiz. Hurda satışından garanti getiri kazanmak istiyorsanız hızlı davranın ve telefon edin.

Habibler Hurdacı Geri Dönüşüm Metal Hurda

Bayramlarda dahi Habibler hurdacı çalışanlarımızın vasıtasıyla hurda kalorifer kazanı alımı için hizmet veriyoruz. bu yerde çalışan tüm insanların geri dönüşüm ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımız sürekli mevcuttur. Üstelik 2 inci el pano, oluklu sac, trapez sac, ikinci el raf ve çelik antrepo ticareti yapmaktayız. Bu nedenle artık çalışmayan ıvır zıvırlar için lütfen iki kere düşünün. Verdiğimiz Habibler hurdacı çabamızla farklı kgde hurdaları gerçek değerini ödeyerek alırız. semt genelinde her yerden her an kullanabildiğimiz mikro yükleyiciler, beton kırma makinesi, kompaktörler ve ekskavatör ile problemsiz hurdaları alırız.

Hurdacı firmasından fiyat teklifi istemek inanınki zahmetsizdir. Bunun için yapacağınız sadece hurdanızına ait görüntüyü whatsapp ile bize yansıtmaktır. Siz değerli müşterimize hurda mütehassızımız tarafından süre geçmeden dönüş yaparak en güncel fiyatları söyleyecek. Onaylamanız halinde kamyonlarımızı ve polimlerimizi bulunduğunuz konuma göndermekteyiz. Sultangazi hurdacı olarak Habibler’de sarı hurda fiyatları, inşaat demiri, hurda bakırın kilosu ne kadar, hidrolik piston ve kepenk için detaylı açıklama yaparız. Hatta İstanbul Avrupa yakasında paslanmaz çelik, paslanmaz hurda fiyatları, demir boru, bina yıkım sözleşmesi ve hurda lastik alımı için soruya açığız. Habibler’de yıkım çıkma demir fiyatı almak için bizimle iletişim kurmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın