Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

Hurda Geri Dönüşüm

Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

Mart 29, 2021 hurda 0
hurda alüminyum fiyatları hurdacı

Hurda Alüminyum Alan Hurdacı

Alüminyum hurdası satmak için bizi tercih etmelisiniz. Çünkü İstanbul’da bulunan hurdacılar arasında sizlere en iyi hurda fiyatını biz vermekteyiz. Üstelik hurda alüminyum alımı için adrese hurdacı araçları göndermekteyiz. Bu hizmet için lütfen Whatsapp konum bilgisi paylaşın. Çetin Hurdacılık her zaman olduğu gibi yine farklı hurda çeşitlerinin güncel fiyatlardan geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyor. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa Yakası’nda faaliyet gösteren şubelerimiz aracılığıyla size en yakın hurdacı olmaktayız. Hurda metal ve maden türleri arasında alüminyum büyük bir paya sahiptir. Kullanım koşullarının geniş olması ve birçok sektörde hammadde olarak kullanılabilmesi bunun en önemli sebebidir. Üretim yapan fabrikalara alüminyum hammadde tedarik ettiğimiz gibi imalat artığı atık alüminyum birikimlerinin de geri dönüşüme gönderilmesini yapıyoruz.

Hurda Alüminyum Geri Dönüşüm

Çetin Hurda Metal Geri Dönüşüm olarak özellikle bina söküm ve tadilat dekorasyon işleri sonrasında ortaya çıkan hurda alüminyum vb. malzemeleri satın alırız. Elektronik tartım yapan hassas kantarlarda hurdanızın ağırlığını sizinle birlikte öğreniriz. Çıkan hurda tartım sonucuna göre size en güncel fiyattan peşin ödeme yapılır. Hurdacılık sektörünü benimsemiş çalışanlarımız ile her tür saha ortamında alüminyum hurdası alımı yapabiliriz. Bilindiği üzere toptan hurda alımları yapan firmalar arasında Çetin Hurdacılık her daim bir adım öndedir.

Alüminyum hurdası fiyatları öğrenmek için bize mesaj atmanız yeterlidir. Size anında dönüş yapılarak o gün için belirlenen güncel alüminyum kur bilgisi paylaşılacak. Lütfen aldığınız hurda fiyatlarının geçerlilik süresinin gün bitimine kadar olduğunu unutmayın.

İstanbul Hurdacı Faaliyetlerimiz

İstanbul’da her ilçe ve semtte gece gündüz demeden hurda alımları yapmaktayız. Ayrıca fabrika bozum, bina söküm, iş yeri mağaza iç ve dış temizlik işlemlerini yaparız. Depolarda raf sökümleri için deneyimli ekiplerimiz vardır. Alüminyumun her çeşidi için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Hurda alüminyum kilosu ne kadar? Diye merak ediyorsanız bize mesaj atın hemen öğrenin. Ayrıca 2021 hurda fiyatları için de bizi anlık takip edebilirsiniz. Alüminyum alımlarında en çok araiş, jant, profil, kola meşrubat içecek kutuları, matba kalıbı, sert yumuşak alüminyum vb. çeşitleri almaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın