Hurda Çinko Alımı

Hurda Geri Dönüşüm

Hurda Çinko Alımı

Mart 1, 2021 hurda 0
hurda çinko fiyatları hurdacı

Hurda Çinko Alımı

Çetin Hurdacılık İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası genelinde hurda çinko almaktadır. Yerinizinden her tonajda hurda malzemeleri satın alabiliriz. Üstelik verdiğimiz fiyatlar anlık güncel fiyatlardır. Ayrıca çinko hurdalarınız ağırlığını şeffaflık içinde güvenilir kantarlarda ölçüyoruz. Ücretini ise tartım sonrasında anında ister elden nakit isterseniz bankacılık yöntemleri ile hesabınıza yaparız. Bizden haftanın her günü pazar günleri de dahil olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için hurdaların genel özelliklerini yansıtan bir kaç fotoğraf atmanız yeterlidir. Analiz gerektiren hurda çinko için ücretsiz eksper gönderebiliriz. Hurda geri dönüşüm işlerinde uzman ekibimizle kesim, yükleme ve nakliye gibi süreçleri titizlikle yerine getiririz. Bu hususta daha detaylı görüşmek isterseniz lütfen iletişim bölümünden temasa geçiniz.

Çinkonun yaygın olarak kaplama işleriyle metal ayrıştırmada kullanılması onu değerli kılmaktadır. Özellikle Osb fabrikalarından belirli periyotlar halinde hurda çinko alımları yaparız. Ayrıca maden işletmelerinden külçe çinko alımı da yapıyoruz. İstanbul’da Avrupa yakası hurdacısı olarak Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece başta olmak üzere geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz.

Hurda Çinko Alan Hurdacılar

İstanbul hurdacı firmaları arasında her geçen yıl hizmet kalitesini hızla artıran bir işletmeyiz. Çetin Hurda Metal Geri Dönüşüm olarak size en yakın hurdacı ekibimizi adresinize göndermek isteriz. Çinko hurdası alım satım işlerinde doğrudan sizinle muhatap olacak kişi satın alma müdürümüz olacaktır. Geri dönüşüm piyasasında fiyat skalası en çok değişen hurdalardan biri de çinkodur. O yüzden de Çetin Hurdacılık olarak işletmemiz hurda çinko fiyatları için sabit fiyat uygulaması yerine anlık fiyatlandırma yapmaktadır. Birçok hurdacı firması hurda alımı için sizin doğrudan onlara gelmenizi ister ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Çünkü hurdaların alandan toplanması bazen sanıldığı gibi kolay değildir. Özellikle beklenmedik hava şartları ya da sahada oluşan başka engeller bu işi zorlaştırabilir. Ayrıca hurdaların nakliye için kamyonlara yüklenmesi özel araçlarla daha kolay yapılmaktadır. Diğer türlü el gücüyle hem zor hem zaman alıcı hem de en önemlisi tehlikelidir. Çetin Geri Dönüşüm olarak tüm bu süreci başarıyla yürüteceğimize kuşkunuz olmasın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın