Hurda Kablo Alımı

Hurda Geri Dönüşüm

Hurda Kablo Alımı

Nisan 10, 2021 hurda 0
hurda kablo fiyatları hurdacı firmaları

Hurda Kablo Alımı

Çetin Geri Dönüşüm olarak kablo hurdası geri dönüşüm hizmetleri veriyoruz. İstanbul genelinde tüm ilçelerde hurda kablo almak için adrese hurdacı göndermekteyiz. Üstelik tüm hurda çeşitleri için en yüksek fiyat garantisini vermekteyiz. Ayrıca hurdanızın tartımını şeffaf olarak sizinle birlikte öğreniyoruz. Bunun için hassas tartım özelliği bulunan kantarları tercih ediyoruz. Hurda kablo fiyatı ne kadar? Diye merak ediyorsanız bizimle temasa geçin. Özellikle yüksek tonajlı kablo satımlarında nakit ödeme gücümüz mevcuttur.

Elektrik elektronik sanayinin en önemli araçlarından olan kablo müthiş iletkenlik özelliği olan bakır içermektedir. Bu da geri dönüşüm sektöründeki değerini artırmaktadır. Üzerindeki plastik kısmı da yine hammadde olarak yeniden kullanılabilmektedir. Bakır kablo hurdası ne kadar?  Kabloların fiyatlandırması içindeki bakırın yoğunluk oranına göre şekillenmektedir. Kablo çeşitlerine göre fiyat skalası değişebilmektedir. Ttr kablo, antigron hurda kablo, karışık kablo, fare yemez kablolar gibi değişik türde kablo türleri bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için lükten bizi arayınız.

 

Hurda Kablo Geri Dönüşümü

İstanbul hurdacı firmaları tarafından oldukça ilgi gören kablo hurdası elektrik işleriyle uğraşan yerlerden yoğun çıkmaktadır. Soyulmamış bakır kilosu ne kadar? Bu sorunun cevabı için size anlık fiyat vermek isteriz. Bu nedenle whatsapp üzerinden bize mesaj atın. Bize konum da atabilirseniz ekiplerimiz çok kısa zaman zarfında bulunduğunuz adrese geleceklerdir. Kablo hurda birikimlerinin iş yerinden toplanılması ve nakliyesi işlerini titizlikle yürütürüz. Çetin Hurdacılık firmamız personelleri daima güler yüzlü ve saygılıdır. İş yerinizde sizden izin ve bağımsız asla hareket etmezler. Sizin yönlendirmeniz ve onayınızla hurdalarınızı tartım için araçlara yüklerler.

Firmamız aynı zamanda yıkım söküm işleri de yapmaktadır. Yıkımı kesinleşmiş binaların, tesislerin ve fabrikaların iç ve dış yapı demontajlarını profesyonel bir biçimde yapmaktayız. Yine buralardan çıkan kablo hurdası vb. malzemeleri yüksek tutarlarla satın alıyoruz. Size her zaman en yakın hurdacı ekiplerimizi göndermek niyetinizdeyiz. Böylece zamandan büyük tasarruf etmiş olursunuz. Hurdacı hizmeti sağlayan araçlarımızın sayısı her geçen gün artırmakta. Böylece İstanbul Avrupa yakası hurdacı ekiplerimiz Avcılar, Beylikdüzü, Çatalca, Hadımköy ve Bayrampaşa hattında 7/24 hurda alımı yapabilmekteler. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı ekiplerimiz ise Üsküdar, Ümraniye, Maltepe, Pendik, Gebze hattında sürekli hurda alımları yapmaktadırlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın