Hurda Krom Paslanmaz

Hurda Geri Dönüşüm

Hurda Krom Paslanmaz

Mart 3, 2021 hurda 0
hurda krom fiyatları paslanmaz alan hurdacı

Hurda Krom Paslanmaz

Krom kaplama pahalı bir şey olmamasına rağmen çok tercih edilmemektedir. Özellikle gıda sektöründe büyük öneme sahip olan krom paslanmaz malzeme hurda olarak da değerlidir. Hurda krom satmak için ilk tercih edeceğiniz işletme Çetin Hurdacılık olmalıdır. Çünkü hem en iyi hurda fiyatını hem de paranızı hemen peşin vermektedir. İstanbul geri dönüşüm alanında çok uzun süredir aktif olarak çalışan bir firmayız. Bunun getirmiş olduğu deneyim birikimi ile paslanmaz krom hurdaları da dahil olmak üzere tüm hurdaların geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyoruz.  Krom yapısı itibarı ile çok serttir. Çok yüksek ısılara dayanıklı olması endüstriyel imalatın temel ham maddelerinden olmasını sağlamıştır. İmalattaki payının büyük olması doğrudan geri dönüşüm talebini de artırmıştır. Bu talebe göre paslanmaz krom hurda fiyatları değişmektedir. Çetin Hurdacılık olarak haftanın her günü Pazar günleri bile güncel fiyat paylaşımı yapmaktayız.

 

Hurda Krom Geri Dönüşümü

Paslanmaz hurda diye bilinen krom hurdası birçok hurda çeşidine göre daha değerlidir. Bu da geri dönüşüm firmaları tarafından sağlanan hizmet yoğunluğu etkilemektedir. Ancak çoğu hurdacı işletmesi İstanbul içinde dahi ya konuma göre seçici davranmakta ya da doğrudan tonaj şartı aramaktadır. Çetin Hurda Metal olarak biz size hiçbir ön koşul sunmadan adresinizden tüm hurda krom çeşitlerini satın alırız. Alaşım oranı kalitesine göre krom 304, 310, 316, 430 olarak sınıflandırılmaktadır. Hurda sınıflama ve değerlendirme için özel eksperimiz mevcuttur. Ayrıca özellikle üretim yapan fabrika bölgelerinden krom talaşı da almaktayız. Hatta bu amaç için talaş biriktirme sistemleri geliştiriyoruz. Yine imalat artığı paslanma krom için de konteyner hizmetlerimiz vardır.

 

Hurda Ticaretinde Neden Çetin Hurdacılık?

İşletmemiz hurda geri dönüşüm sektörünün hemen hemen tüm kademelerinde bilfiil çalışmış ekiplerden oluşmuştur. Personelimizin tamamı uzun süredir bizimle çalışmaktadır. Biz bir hurdacı ailesiyiz desek abartmış olmayız. Hurdacı hizmetleri sağlarken kaliteyi her zaman ön planda tutmaktayız. Böylece siz değerli müşterilerimiz hem kazanç elde edecek hem de güvenilir bir hurda ticaretinin rahatlığını hissedeceksiniz. Hurdanın toplanması, araçlara alınması, nakliyesi, tartımı, ayrıştırılması, fiyatlandırılması vb. tüm süreçte şeffaf bir yönetim tercih ediyoruz. Sizler de Çetin Metal Geri Dönüşüm kalitesiyle kafanız rahat hurda satmak isterseniz lütfen bizimle iletişim kurun.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın