Hurda Kurşun Geri Dönüşüm

Hurda Geri Dönüşüm

Hurda Kurşun Geri Dönüşüm

Mart 5, 2021 hurda 0
Hurda Kurşun Geri Dönüşüm

Hurda Kurşun Geri Dönüşüm

Kurşun hurdası satın almak için size her zaman yakın hurdacı ekibimizi gönderebiliriz. Bu hizmetten yararlanıp yüksek fiyattan hurda kurşun satmak için bize konum atın. Hurdacılık alanında gerçekten işini layıkıyla yapan işletmeler arasında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çünkü Çetin Hurdacılık firmamız hurda almaya başladığı ilk günden beri dürüst hurda alımını savunmaktadır. Ve bunun mükâfatını da her zaman gördük çok şükür. Kurşun geri dönüşüm işleri de dahil olmak üzere önce empati yaparak müşterimizin memnuniyetini önemsedik. Bu istikamette faaliyetlerimize devam etmeye çalışacağız. İstanbul başta olarak Türkiye genelinde çevreye zararı olabilecek her türlü malzemenin uygun yöntemlerle imhasını yapabilmekteyiz. Geri dönüşüme kazandırılma ihtimali olan her metal, maden, kağıt, plastik vb. ürünün adresten alımı yapabiliyoruz.

 

Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmaları

Kuruluşumuz gerek organize sanayi bölgeleri gerek yerel işletmelerden olsun oldukça geniş bir kesime hizmet etmektedir. Bu sayede de ülke ekonomisine bir nebze de olsun katkı sunabiliyorsak ne mutlu bize. Ayrıca sizde saygıdeğer müşterilerimizden gelen her tür görüş ve talebin başımızın üstünde yeri olduğunu ifade etmek isteriz. Hurdacılık eski zamanlardan beri hırpani bir meslek grubu olarak görülmüştür. Ancak bunu gerçekten mesleğine dört elle sarılmış bizim gibi işletmeler yıkacaktır.  Özellikle hurda kurşun alımı yapan hurdacı firmalarının teknolojinin nimetlerinden yararlanarak kendilerini yenilemeleri gerekmektedir. Birçok konuda olduğu gibi bu hususta da Çetin Hurdacılık öncü olmaktadır. Hem hurdacı firması hem de personeller olarak kendimizi geliştirmek işletme vizyonumuzun temel hedeflerindendir.

 

Kurşun Hurdası Nerelerde Bulunuyor?

İletken metallerin koruma amaçlı kaplanmasında kurşun kullanılabiliyor. Ayrıca savaş endüstrisinde, nükleer bölgelerde bariyer olarak da kurşun tercih edilmektedir.

 

Peki Neden Hurdanızı Çetin Geri Dönüşüm’e Satmalısınız?

En önemlisi güven, işletmemiz hurda ticaretinin her aşamasında sizi şeffaf bir biçimde bilgilendirir. Ekiplerimizin tamamı işinde uzman ve insan ilişkileri iyi kişilerden oluşturulmuştur. Araç filomuzda bulunan iş makineleri ile belirtilen zaman diliminde iş bitirilir. Hurdanıza her zaman kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz. Ödeme gücümüzün karşılayamacağı hiçbir işe girmiyoruz. Sizinle işin başında nakit anlaşırız ve hurda tartımı sonrasın hemen paranızı nakit öderiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın