Hurda Sarı Pirinç Alımı

Hurda Geri Dönüşüm

Hurda Sarı Pirinç Alımı

Nisan 4, 2021 hurda 0
hurda sarı fiyatları pirinç hurdası alan hurdacı

Hurda Sarı Pirinç Alımı

İşletmemiz Çetin Hurda Metal pirinç hurdası almak için kapınıza kadar servis gönderiyor. Üstelik hurda sarı alımlarında her zaman nakit ödeme garantisi veriyoruz. İstanbul Hurda Maden Borsası üzerinden anlık takip yaparak size anlık en iyi hurda fiyatını teklif ederiz. Bu nedenler herhangi bir hurda için aldığınız tekliflerin gün içinde geçerli olduğunu bilmenizi isteriz. Hurdacılık mesleğinde çalışarak tecrübe edinmiş personelimizce iş yerinize dilediğiniz tarih ve saatte geliriz. Satmak istediğiniz sarı hurdasının tonajı uygun ise direk yerinizde tartım yapabiliriz. Yüksek tonajlarda bilgisayarlı kantarlarda sizin refakatinizde tartım yapılacaktır. Hurda metal ve maden geri dönüşümün önemi ger geçen gün artmaktadır. Modern çağımızda gerek duymayan işletme yok gibidir. Çünkü yeniden kullanım sıfırdan ham madde üretimine göre çok uygundur. Aynı durum hurda pirinç sarı için de geçerlidir.

Hurda Sarı Geri Dönüşümü

İstanbul’daki pirinç sarı varlığı göz önüne alındığında hurdacılara büyük rol düştüğü aşikardır. Bu değerli hurda olan pirinç hurda alım işleminde bizler de hizmet vermekteyiz. Çetin Hurdacılık olarak kapasitemiz toptan hurda alımlarında dahi yüklü tutarlarda ödeme yapabilme imkanı vermektedir. Ülke çapında geri dönüşüm hizmetlerimiz sayesinde birçok endüstriyel tesis için hammadde elde etmek oldukça kolaylaşmıştır. Ayrıca çevre kirliği riskine de en aza indirmiş bulunuyoruz. Sarı hurda gibi maddi değeri yüksek olan malzemelerin çöpe karışması yerine tekrar kullanıma kazandırılması büyük oranda tasarruf sağlar. Geri dönüşüm hizmetlerimizin sizlerin işletmesine nasıl daha iyi fayda sağlayabileceği hakkında detaylı görüşmek isterseniz lütfen temasa geçiniz.

En Yakın Hurdacı Politikamız

İstanbul’un tüm semtlerinde konum esaslı kurduğumuz ağ sayesinde en yakın hurdacı hizmeti verebilmekteyiz. Mobil araçlarımız yardımı ile İstanbul’da her noktada adresten her türden hurda alımı imkanına eriştik. Merkezimizin Avcılar’da olmasına rağmen bu hizmetimiz sayesinde 50’den fazla semtte günlük nokta atışı hurda alımları yapabilmekteyiz. Anadolu yakasında bulunan üretim tesislerinden ve özellikle çelik fabrikalarından imalat artığı sarı hurdası satın almaktayız. Ayrıca atık ayrıştırma tesislerimizde hemen hemen her türden metal işlenerek doğrudan fabrikalara gönderilmektedir. Bu ayrıştırılan maden ve metal çeşitleri sınıflarına göre ayrılarak ilgili fabrikalara ulaştırılır. Sizler de elinizde bulunan sarı hurdalar için bizden kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın